Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Трособен стан во Центар – Универзална Сала

Бул. Партизански Одреди 55
€110,000

Опис

Шифра: J3797

  • Град: Скопје
  • Населба: Центар
  • Држава: Македонија

Детали

Updated on мај 6, 2020 at 11:16 am

  • Цена: €110,000
  • Површина: 85 m²
  • Спални соби: 2
  • Бањи: 1
  • Вид на недвижноста: Стан
  • Статус на недвижноста: За продажба
  • Кат: 5

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот