Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Трособен Стан во Карпош 3

Љубљанска 6, Скопје 1000, Македонија
€115,000

Опис

Станот се продава целосно опремен

  • Град: Скопје
  • Населба: Карпош 3
  • Држава: Македонија

Детали

Updated on мај 7, 2020 at 10:19 am

  • Цена: €115,000
  • Површина: 76 m²
  • Спални соби: 2
  • Бањи: 2
  • Вид на недвижноста: Стан
  • Статус на недвижноста: За продажба
  • Кат: 5

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот