Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Пентхаус на кеј на Вардар

Скопје, Македонија
€147,300

Опис

Се продава 4-собен стан на кеј на Вардар во близина на хотел Александар Палас со внатрешна површина од 127 м2, 1 спална, 2 детски, 2 купатила. Се наоѓа на 4-ти кат во нова зграда со лифт, ориентација југ-север со две кровни тераси од 80м2, подно греење на струја. Цена: 1.160 евра м2

  • Град: Скопје
  • Држава: Македонија

Детали

Updated on септември 14, 2020 at 10:55 am

  • Цена: €147,300
  • Површина: 127 m²
  • Спални соби: 3
  • Бањи: 2
  • Година на градење: 2020
  • Вид на недвижноста: Поткровје, Стан
  • Статус на недвижноста: За продажба
  • Кат: 4

Карактеристики

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот