Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Нов стан во Карпош 84 м2 на кеј на Вардар

€97,400

Опис

Се продава одличен нов стан во општина Карпош на кеј на Вардар, во близина на хотел Александар Палас. По имотен лист 74м2, внатрешна површина и тераса 10м2, со 2 спални + остава, комфортна и пространа дневна соба јужно ориентирана со панорамски прозори и врати со поглед на Вардар, на 3-ти кат со лифт и сопствено парно греење – струја, во нова зграда досега невселуван. Изграден со висококвалитетни вградени материјали, одличен правилен распоред на простории. Станот е веднаш вселив. Цена: 1160 евра м2.

Адреса

  • Град: Скопје
  • Држава: Македонија

Детали

Updated on септември 19, 2020 at 1:01 pm

  • Цена: €97,400
  • Површина: 84 m²
  • Спални соби: 2
  • Бањи: 2
  • Година на градење: 2020
  • Вид на недвижноста: Стан
  • Статус на недвижноста: За продажба
  • Кат: 3

Карактеристики

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот