Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Нов стан во Карпош 59м2 на кеј на Вардар

€62,500

Опис

Се продава одличен нов стан во општина Карпош на кеј на Вардар, во близина на хотел Александар палас, по имотен лист 54м2 внатрешна површина и тераса 5м2, со 1 спална + остава. Северна ориентација, со поглед на зеленило, на 1-ви кат со лифт и сопствено парно греење – струја, во нова зграда досега невселуван. Изграден со висококвалитетни вградени материјали, одличен правилен распоред на простории. Станот е веднаш вселив. Цена: 1060 евра м2.

 

Адреса

  • Град: Скопје
  • Држава: Македонија

Детали

Updated on септември 17, 2020 at 12:10 pm

  • Цена: €62,500
  • Површина: 59 m²
  • Спални соби: 1
  • Бањи: 1
  • Година на градење: 2020
  • Вид на недвижноста: Стан
  • Статус на недвижноста: За продажба
  • Кат: 1

Карактеристики

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот