Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Куќа во Пржино

Банско, Скопје, Македонија
€60,000/месечно
 • Адреса: Банско, Скопје, Македонија
 • Град: Скопје
 • State/county: Град Скопје
 • Zip/Поштенски код: 1000
 • Населба: Пржино

Детали

Updated on февруари 26, 2020 at 4:16 pm

 • Цена: €60,000/месечно
 • Површина: 500 m²
 • Land Area: 750 m²
 • Спални соби: 3
 • Бањи: 1
 • Гаража: 1
 • Garage Size: 20 m2
 • Година на градење: 2015/05/15
 • Вид на недвижноста: Куќа
 • Статус на недвижноста: За изнајмување

Дополнителни детали

 • Депозит: 20%

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот