Опсег на цена: Од до

Compare Listings

Двособен стан во Кисела Вода

ул.Христо Татарчев 47в
€38,000
 • Адреса: Христо Татарчев 47в
 • Град: Скопје
 • Населба: Кисела Вода
 • Држава: Македонија

Детали

Updated on април 6, 2020 at 11:08 am

 • Цена: €38,000
 • Површина: 40 m²
 • Спални соби: 1
 • Бањи: 1
 • Година на градење: 2013
 • Вид на недвижноста: Стан
 • Статус на недвижноста: За продажба
 • Кат: 4

Карактеристики

Контакт Инфо

Martin Despotoski
Martin Despotoski
+389 78 351 773

Прашајте за овој имот