| |  
 

Препорачуваме

Пилешки Прсти Поховани / en. Chicken Fingers Breaded
389,00 МКД
6,29 EUR
Додај во кошничката
Пиле печено цело Крупно (гратис багет од Пекара СП)
199,00 МКД
3,22 EUR
Додај во кошничката
Пинџур / en. Pindzur - traditional peper and tomato  meal
179,00 МКД
2,90 EUR
Додај во кошничката

 

Солен двопек Bruschette Maretti - Mixed Vegetables / микс од зеленчук 70g
31,00 МКД
0,50 EUR
Додај во кошничката
Мусака / en. Moussaka
249,00 МКД
4,03 EUR
Додај во кошничката
Купче со мешани хризантеми
420,00 МКД
6,80 EUR
Додај во кошничката

 

Вино црвено TIKVES Cabernet Sauvignon Special Selection 750ml
365,00 МКД
5,91 EUR
Додај во кошничката
Корпа со 1 орхидеја, 2 рози и хризантема
840,00 МКД
13,59 EUR
Додај во кошничката
Маслиново масло SANTAGATA - со додаток на лук и чили, ладно цедено 250ml
267,00 МКД
4,32 EUR
Додај во кошничката

ClubCardJolly TravelТоплотека
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
??????? ? ????? ?? ???????????!
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster