| |  
 

Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки

Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, СлаткиЛеб & Багет & Житарки & Тестенини & Пекарски производиМлеко - Млечни производи & ЈајцаМесо - Салами & Сувомесно & СвежоРиба & Морски плодовиОвошје & Зеленчук - свежо и сушеноПодготовка на јадења - Шеќер, Зејтин, Брашно, Оцет, Сол...Кечап & Мајонез & Супи & Сосови & ЗачиниКонзервирана и закиселена хранаЗамрзната хранаНамазиЗдрава хранаСладок програмСолен програм

 

Скара печена - ТоплотекаГотвени јадења - ТоплотекаПечен Пилешки Грил ПрограмСалати Топлотека - свежи и кремСлатки и колачи Топлотека

Препорачуваме

ПИРЕ ОД КОМПИРИ ТОПЛОТЕКА СП
149,00 МКД
2,41 EUR
Додај во кошничката
Гратинирани макарони / en. Garnished Macaroni
159,00 МКД
2,57 EUR
Додај во кошничката
Свински увијач / En. Pork Rolls
699,00 МКД
11,31 EUR
Додај во кошничката

 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
??????? ? ????? ?? ???????????!
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster