| |  
 

Цвеќара

БукетиКорпи

Препорачуваме

Корпа со 3 орхидеи и хризантема
700,00 МКД
11,33 EUR
Додај во кошничката
Букет со 1 крин и зеленило
350,00 МКД
5,66 EUR
Додај во кошничката
Корпа со 1 орхидеја, 2 рози и хризантема
840,00 МКД
13,59 EUR
Додај во кошничката

 

Букет со 3 црвени рози и зеленило
560,00 МКД
9,06 EUR
Додај во кошничката
Корпа со 1 амарилис, 2 орхидеи, 3 рози и хризантема
1.680,00 МКД
27,18 EUR
Додај во кошничката
Букет со 1 антуриум, 2 рози и зеленило
700,00 МКД
11,33 EUR
Додај во кошничката

ClubCardJolly TravelТоплотека
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
??????? ? ????? ?? ???????????!
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster