| |  
 

Храна

Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, СлаткиЛеб & Багет & Житарки & Тестенини & Пекарски производиМлеко - Млечни производи & ЈајцаМесо - Салами & Сувомесно & СвежоРиба & Морски плодовиОвошје & Зеленчук - свежо и сушеноПодготовка на јадења - Шеќер, Зејтин, Брашно, Оцет, Сол...Кечап & Мајонез & Супи & Сосови & ЗачиниКонзервирана и закиселена хранаЗамрзната хранаНамазиЗдрава хранаСладок програмСолен програм

Препорачуваме

Јаболко Муцо / En. Apple Muco
109,00 МКД
1,76 EUR
Додај во кошничката
Маслиново масло SANTAGATA - Extra Virgin Olive Oil / ладноно цедено КЛАСИК 1l
428,00 МКД
6,93 EUR
Додај во кошничката
Маслиново масло SANTAGATA - Extra Virgin Olive Oil / ладноно цедено класик 500ml
254,00 МКД
4,11 EUR
Додај во кошничката

 

Сос за тестенини SANTAGATA - Genovesse alla Pesto 190g
121,00 МКД
1,96 EUR
Додај во кошничката
Солен двопек Bruschette Maretti домати, маслиново масло и оригано 70g
31,00 МКД
0,50 EUR
Додај во кошничката
Маслиново масло SANTAGATA - со додаток на вргањ, екстра ладно цедено 250ml
278,00 МКД
4,50 EUR
Додај во кошничката

ClubCardПечено ПилешкоClubCard
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
??????? ? ????? ?? ???????????!
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster