| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Печен Пилешки Грил Програм

 Печен Пилешки Грил Програм

 Прикажи по:   Вкупно артикли: 5
 
Печен пилешки копан со надкопан
 
Производ на мерење - приближна тежина !
220,00 МКД / Kg
3,56 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Пиле печено цело 1.3kg
 
199,00 МКД / Пар.
3,22 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Пиле печено цело Крупно (гратис багет од Пекара СП)
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
289,00 199,00 МКД / Пар.
3,22 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Пиле печено, цело 1.400g + помфрит (+гратис багет од Пекара СП)
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
340,00 МКД / Пар.
5,50 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Пилешки печени крилца
 
Производ на мерење - приближна тежина !
220,00 МКД / Kg
3,56 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
 Прикажи по:
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster