| |  
 
Овошје & Зеленчук - свежо и сушено Зеленчук - свеж

 Зеленчук - свеж

 Прикажи по:   Вкупно артикли: 40 Страна: « Претходна | 1 | 2 | 3 | 
 
Ротквица / En. Radish
 
29,00 23,00 МКД / Пар.
0,37 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Рукола - парче / en. Rocket - piece
 
23,00 МКД / Пар.
0,37 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Салата Кинеска /En. Salad Chinesse
 
58,00 МКД / Пар.
0,94 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Спанаќ чистен пакуван /En. Spinach
 
63,00 46,00 МКД / Пар.
0,74 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Тиквици / En. Zucchini
 
Производ на мерење - приближна тежина !
115,00 МКД / Kg
1,86 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Тиквици / En. Zucchini
 
Производ на мерење - приближна тежина !
184,00 104,00 МКД / Kg
1,68 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Трупка бела
 
35,00 МКД / Kg
0,57 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Трупка црна
 
35,00 МКД / Kg
0,57 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Цвекло / En. Beets
 
Производ на мерење - приближна тежина !
45,00 35,00 МКД / Kg
0,57 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Целер китка /En. Celery bundle
 
104,00 52,00 МКД / Пар.
0,84 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
 Прикажи по: Страна: « Претходна | 1 | 2 | 3 | 
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster