| |  
 
Леб & Багет & Житарки & Тестенини & Пекарски производи Свежо печен БАГЕТ, Леб, Лиснати, Переци и Гевреци

 Свежо печен БАГЕТ, Леб, Лиснати, Переци и Гевреци

 Прикажи по:   Вкупно артикли: 24 Страна: 1 | 2 | Следна »
 
БАВАРСКИ ЛЕБ
 
39,00 МКД / Пар.
0,63 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Багет Бел - FRESCO Пекара СП(свежо печен во SP)
 
28,00 20,00 МКД / Пар.
0,32 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Багет Интегрален - FRESCO Пекара СП(свежо печен во SP)
 
30,00 27,00 МКД / Пар.
0,44 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Багет Пченкарен - FRESCO Пекара СП (свежо печен во SP)
 
32,00 29,00 МКД / Пар.
0,47 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Багет Црн - FRESCO Пекара СП (свежо печен во SP)
 
30,00 25,00 МКД / Пар.
0,40 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
БАНИЧКА СО УРДА FRESCO ПЕКАРА СП
 
35,00 МКД / Пар.
0,57 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
БАНИЧКА СО УРДА И СПАНАЌ FRESCO ПЕКАРА СП
 
35,00 МКД / Пар.
0,57 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ВЕКНА СО СУСАМ ПЕКАРА СП
 
29,00 22,00 МКД / Пар.
0,36 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ВРТЕНА ПИТА СО ЗЕЛКА ПЕКАРА СП
 
159,00 149,00 МКД / Пар.
2,41 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
cca. 0,25 Пар.
ВРТЕНА ПИТА СО УРДА ПЕКАРА СП
 
159,00 149,00 МКД / Пар.
2,41 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
cca. 0,25 Пар.
Ѓеврек FRESCO 100g (свежо печен во SP)
 
20,00 15,00 МКД / Пар.
0,24 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Ѓеврек со маслинки FRESCO ПЕКАРА СП
 
20,00 МКД / Пар.
0,32 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ЃЕВРЕК СО СУВА СЛАНИНА ПЕКАРА СП
 
32,00 29,00 МКД / Пар.
0,47 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ЛЕБ КОМПИРОВ FRESCO СО ЛУК СП 350ГР
 
36,00 33,00 МКД / Пар.
0,53 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ЛЕБ НОРДИСКИ FRESCo СО СЕМКИ ОД СОНЧОГЛЕД СП 350ГР
 
36,00 33,00 МКД / Пар.
0,53 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
 Прикажи по: Страна: 1 | 2 | Следна »
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster