| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека

 Готвени јадења - Топлотека

 Прикажи по:   Вкупно артикли: 35 Страна: « Претходна | 1 | 2 | 3 | 
 
Телешки Гулаш / en. Veal Goulash
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
399,00 МКД / Kg
6,46 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Телешки Гулаш / en. Veal Goulash
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
399,00 МКД / Kg
6,46 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Телешки џигер во сос - Топлотека
 
Готвени јадења
399,00 349,00 МКД / Kg
5,65 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Ќофте во Сос / Meatballs in Sauce
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
250,00 199,00 МКД / Kg
3,22 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ФИШ-ФИНГЕРИ ТОПЛОТЕКА
 
399,00 319,00 МКД / Kg
5,16 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ФИШ-ФИНГЕРИ ТОПЛОТЕКА
 
399,00 319,00 МКД / Kg
5,16 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ФРАНЦУСКИ ПОМФРИТ ТОПЛОТЕКА
 
Производ на мерење - приближна тежина !
249,00 МКД / Kg
4,03 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
 Прикажи по: Страна: « Претходна | 1 | 2 | 3 | 
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster