| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека

 Готвени јадења - Топлотека

 Прикажи по:   Вкупно артикли: 35 Страна: « Претходна | 1 | 2 | 3 | Следна »
 
Пинџур / en. Pindzur - traditional peper and tomato meal
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
199,00 179,00 МКД / Kg
2,90 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Пиперки полнети со урда
 
269,00 МКД / Kg
4,35 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ПИРЕ ОД КОМПИРИ ТОПЛОТЕКА СП
 
149,00 МКД / Kg
2,41 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Полнети Tиквици / en. Stuffed Zucchini
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
260,00 МКД / Kg
4,21 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Полнети Пиперки / en. Stuffed Peppers
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
320,00 249,00 МКД / Kg
4,03 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Полнети пиперки со урда / en. Stuffed Peppers with cottage cheese
 
Готвени јадења
269,00 МКД / Kg
4,35 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ПОМФРИТ прва класа 7мм
 
Производ на мерење - приближна тежина !
179,00 МКД / Kg
2,90 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ПОХОВАН КРОМИД ТОПЛОТЕКА
 
Производ на мерење - приближна тежина !
420,00 399,00 МКД / Kg
6,46 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ПРЖЕН ОСЛИЧ ТОПЛОТЕКА
 
320,00 МКД / Kg
5,18 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
ПРЖЕНА ПАСТРМКА ТОПЛОТЕКА
 
650,00 599,00 МКД / Kg
9,69 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Свежо свинско ребро на скара RESTORAN 14
 
Готвени јадења
600,00 МКД / Пар.
9,71 EUR / Пар.
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Свинска Коленица / en. Pork Knee
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
699,00 490,00 МКД / Kg
7,93 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Свинско печење Toploteka / En. Pork Baked
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
849,00 789,00 МКД / Kg
12,77 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Селско Месо / en. Selsko Meso
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
395,00 МКД / Kg
6,39 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
Сос болоњезе / En.Sauce Bolognese
 
Готвени јадења
269,00 МКД / Kg
4,35 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
 
 Прикажи по: Страна: « Претходна | 1 | 2 | 3 | Следна »
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster