| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека

 Готвени јадења - Топлотека

 Прикажи по:   Вкупно артикли: 1
 
Риба Панга Филета Печена / en. Pango Fillets Fish Baked
 
Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
315,00 300,00 МКД / Kg
4,85 EUR / Kg
 
Додај Одземи Додај во кошничката
cca. 0,30 Kg
 Прикажи по:
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster