| |  
 
Овошје & Зеленчук - свежо и сушено Зеленчук - свеж
 « Назад
 

Зелка бела /En. Cabbage white (cca. 1.5kg)


33,00 МКД / Kg   40,00 МКД
0,53 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
cca. 1,50 Kg  
 

Производ на мерење - приближна тежина !
Опис

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
48447
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster