| |  
 
Хигиена во домаќинство Хигиенски производи од хартија во домот Тоалетна хартија
 « Назад
 

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА МАЛИВА АТЛАНТИК 3СЛ. 4/1


57,00 МКД / Пар.   71,00 МКД
0,92 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
95487
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster