| |  
 
Млеко - Млечни производи & Јајца Јогурт и кисело млеко Јогурт
 « Назад
 

ЈОГУРТ МОЈ ПРВ 2.8% 1Л ИДЕАЛ Ш.


53,00 МКД / Пар.   55,00 МКД
0,86 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
ЈОГУРТ

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
90879
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster