| |  
 
Подготовка на јадења - Шеќер, Зејтин, Брашно, Оцет, Сол... Масло за јадење Масло - маслиново
 « Назад
 

Маслиново масло SANTAGATA - со додаток на босилeк, екстра ладно цедено 250ml


267,00 МКД / Пар.   
4,32 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
Состав: екстра ладно цедено маслиново масло 98%, природна арома на босилек 1%, сецкани и сушени листови од босилек 1%.
Уникатeн медитерански зачин кој ги комбинира интензивниот вкус на маслинки со благата арома на босилек. Совршен додаток за капрезе салата, тестенини со доматен сос, брускети, пици, морска храна. 

Да се чува на суво и ладно место заштитено од светлина и топлински извори.

Производител
САНТАГАТА ЛУИЏИ

Земја на потекло
Европска Унија

Пакување
Стакло

Шифра
90767
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster