| |  
 
Подготовка на јадења - Шеќер, Зејтин, Брашно, Оцет, Сол... Масло за јадење Масло - маслиново
 « Назад
 

Маслиново масло SANTAGATA - Extra Virgin Olive Oil / ладноно цедено класик 500ml


254,00 МКД / Пар.   354,00 МКД
4,11 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
Маслиново масло од супериорна категорија добиено директно од маслинки и само со механичка обработка. Екстра ладно цеденото маслиново масло е со богат вкус и е целосно природен производ добиен од цедени маслинки.
Мешавина на маслинови масла со потекло од Европска унија.

Да се чува на суво и ладно место заштитено од светлина и топлински извори.

Производител
САНТАГАТА ЛУИЏИ

Земја на потекло
Европска Унија

Пакување
Стакло

Шифра
90764
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster