| |  
 
Сладок програм Чоколади Чоколада големи - (100g и повеќе)
 « Назад
 

Чоколадо Kras DORINA Ledena - полнета чоколада 240g


118,00 МКД / Пар.   145,00 МКД
1,91 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
ЧОКОЛАДО ЗА ЈАДЕЊЕ

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
89261
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster