| |  
 
Млеко - Млечни производи & Јајца Kашкавал Кашкавал кравји
 « Назад
 

Кашкавал кравји OSOGOVO MILK Osogovski - штека рефус


359,00 МКД / Kg   
5,81 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Проозвод на сецкање по 100 гр Производот се чува во фрижидер и испорачува ладен!
Опис
МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ ПОДЛОЖНИ НА КАЛО

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
87795
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster