| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Печен Пилешки Грил Програм
 « Назад
 

Пиле печено цело Крупно (гратис багет од Пекара СП)


199,00 МКД / Пар.   289,00 МКД
3,22 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис

 Пекара СП Ви нуди гратис багет со секое нарачано печено пиле.
Добар апетит!

Производител
СП Маркет

Земја на потекло
/

Пакување
Хартија

Шифра
34082
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster