| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Слатки и колачи Топлотека
 « Назад
 

Раванија Toploteka


30,00 МКД / Пар.   
0,49 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
ГОТВЕНИ ЈАДЕЊА ТОПЛОТЕКА

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
75487
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster