| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека
 « Назад
 

Комбиниран ролат ТОПЛОТЕКА (cca: 60g)


399,00 МКД / Kg   499,00 МКД
6,46 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
cca. 0,60 Kg  
 

Готвени јадења
Опис
Кебап готов
Пилешки стек
Кашкавал 45% масл
Краставички кисели
Моркови
Зачини разни
Зејтин

Производител
/

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
74342
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster