| |  
 
Млеко - Млечни производи & Јајца Јогурт и кисело млеко Јогурт
 « Назад
 

Јогурт SUTAS - 3.2% 500ml


35,00 МКД / Пар.   
0,57 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производот се чува во фрижидер и испорачува ладен!
Опис

Производител
/

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Тетрапак

Шифра
82437
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster