| |  
 
Сладок програм Чоколади Чоколада големи - (100g и повеќе)
 « Назад
 

Чоколадо GORENJKA Mistica - dark/темно cranberries&apple/брусница&јаболко 70% 100g


52,00 МКД / Пар.   66,00 МКД
0,84 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
Состав: шеќер, какао маса, какаово масло, сушено јаболко 5%, сува брусница 4%, декстроза, стабилизатор, арома. чоколадо најмалку 53%, какао делови. Може да содржи јаткасто овошје, млеко и пченични белковини.

Производител
/

Земја на потекло
Словенија

Пакување
Картонско пакување

Шифра
81023
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster