| |  
 
Овошје & Зеленчук - свежо и сушено Зеленчук - свеж
 « Назад
 

Компир / En. Potatoes


35,00 МКД / Kg   37,00 МКД
0,57 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина !
Опис
СВЕЖ ЗЕЛЕНЧУК

Производител
/

Земја на потекло
Македонија

Пакување

Шифра
63564
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster