| |  
 
Колачи
 « Назад
 

Баклава бубадаки чоколадна (cca: 50g)


500,00 МКД / Kg   
8,09 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
cca. 0,05 Kg  
 

Производ на мерење - приближна тежина !
Опис

Брашно, шеќер, гликоза, лимонтус, растителна маст, какао, чоколадо, бадем.
Да се чува на температура до 25 степени

http://www.facebook.com/lapetit.milfuddoo?ref=ts&fref=ts

Производител
La Petit - Milfud

Земја на потекло
Македонија

Пакување

Шифра
77656
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster