| |  
 
Букети
 « Назад
 

Букет со 3 орхидеи, 3 гербери, 3 рози , 4 хризантеми и зеленило


1.680,00 МКД / Пар.   
27,18 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
Испорачаното цвеќе може незначително да се разликува од примерокот на сликата!

Производител
Цвеќара Грација - Т.Ц. Беверли Хилс

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
77305
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster