| |  
 
Млеко - Млечни производи & Јајца Млеко Млеко Трајно
 « Назад
 

Млеко трајно BIMILK Bitolsko Mleko - 5 витамини 1.6% 1l


56,00 МКД / Пар.   57,00 МКД
0,91 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
4740
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster