| |  
 
Солен програм Снек - солен двопек
 « Назад
 

Солен двопек Bruschette Maretti спанаќ и сирење 70g


31,00 МКД / Пар.   
0,50 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
Пченично брашно,растителни масти,сол,вкус на пиле,квасец,водозадржувачки агенс.

Производител
Ital Food Industry S.A.

Земја на потекло
Бугарија

Пакување
Кеса

Шифра
18661
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster