| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Скара печена - Топлотека
 « Назад
 

Свински увијач / En. Pork Rolls


699,00 МКД / Kg   799,00 МКД
11,31 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
cca. 0,12 Kg  
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
Свинско каре филе шол
Сланина
Кашкавал 45% масл
Зејтин

***Минимум количина за испорака 1
      Minimum quantity for delivery 1
***Скарата се мери печена
     En. Weight of grilled meat

Производител
Ресторан 14

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
73720
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster