| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека
 « Назад
 

Караѓорѓева шницла / en. Steak breaded Karagjorgje style


159,00 МКД / Пар.   199,00 МКД
2,57 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
Свинско каре филе шол
Кајмак
Павлака кисела
Презла
Брашно
Јајца
Зејтин

Производител
Ресторан 14

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
71146
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster