| |  
 
Овошје & Зеленчук - свежо и сушено Овошје - сушено и кандирано Овошје сушено - рефус
 « Назад
 

Сливи сушени без семка - рефус / en. Dried Plums seedless (cca: 100g)


348,00 МКД / Kg   
5,63 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
cca. 0,10 Kg  
 

Производ на мерење - приближна тежина !
Опис

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
63065
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster