| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека
 « Назад
 

Пилешко во Кари Сос / en. Chicken Curry Sauce


349,00 МКД / Kg   360,00 МКД
5,65 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
Состав: Кромид, Пилешки стек, Еспањол сос, Хопла, Зачини разни, Масло и Лимон
Ingredients: Onion, Chicken steak, Espanyol sauce, Sweat cream , Spices, Oil and Lemon

Препорачана количина за едно лице: 350гр
Recommended quantity for one person: 350gr


Производител
Ресторан 14

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
54724
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster