| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека
 « Назад
 

Лазањи со Месо /en. Lasagna with Meat


349,00 МКД / Kg   
5,65 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
cca. 0,40 Kg  
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
Состав: Кромид, Вино Смедеревка, Кечап, Мелено месо, Путер, Масло, Брашно, Зачини, Млеко, Кашкавал, Бибер и Тестенини за лазањи
Ingredients: Onion, White wine, Ketchup, Minced meat, Butter, Oil, Flour, Spices, Milk, Yellow cheese, Black pepper and Pasta

Препорачана количина за едно лице: 400гр
Recommended quantity for one person: 400gr


Производител
Ресторан 14

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
54725
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster