| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека
 « Назад
 

Лесковачка Мучкалица / en. Leskokvacka Muckalica


399,00 МКД / Kg   
6,46 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
Состав: Свинско месо, Пипер благ, Домати, Морков, Кромид, Лук, Масло, Сол и Бибер
Ingredients: Pork, Pepper, Tomatoes, Carrots, Onion, Garlic, Oil, Salt and Black pepper

Производител
Ресторан 14

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
58682
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster