| |  
 
Готвени јадења ТОПЛОТЕКА - Скара, Пилешки грил, Салати, Слатки Готвени јадења - Топлотека
 « Назад
 

Бродет од Рибни Филети / en. Fish Stew


249,00 МКД / Kg   279,00 МКД
4,03 EUR / Kg
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 

Производ на мерење - приближна тежина ! Готвени јадења
Опис
Состав: Риба филета, Кромид, Брашно, Смедеревка, Масло, Доматно пире, Лимон, Шеќер, Магдонос, Палента, Путер и Зачини
Ingredients: Fish fillets, Onion, Flour, White Wine, Oil, Tomato puree, Lemon, Sugar, Parsley, Corn flour, Butter and Spices

Производител
Ресторан 14

Земја на потекло
Македонија

Пакување
Кетеринг амбалажа

Шифра
55214
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster