| |  
 
Овошје & Зеленчук - свежо и сушено Зеленчук - свеж
 « Назад
 

Комплет за супа /En. Vegetables for Soup


35,00 МКД / Пар.   
0,57 EUR / Пар.
Додај 1   Одземи 1 Додај во кошничката
   
 


Опис
Зеленчук за приготвување на супа Целер , Пашканат , Морков , Магдонос

Производител
/

Земја на потекло
/

Пакување

Шифра
62365
 
 Термин за испорака
Одберете термин за испорака

 Моја кошничка
Вкупно: 0,00
Заштеда: 0,00
Нарачај
Минимален износ: 500,00
Кол Артикал Износ Бриши
Вкупно: 0,00  
Доплата за испорака: 80,00 МКД
Испразни ја кошничката | Нарачај

Услови и правила | Контакт | Помош | Политика за приватност     doma.com.mk 2006 © webmaster